Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

2 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
[CYTAT] gość 12-09-2023, 14:27:43 [CYTAT] gość 12-09-2023, 14:27:12 [CYTAT] gość 12-09-2023, 14:26:40 Witam, Bardzo proszę o interpretację wyniku EKG syna - 17l. [/CYTAT][/CYTAT][/CYTAT]
4 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Witam, może ktoś miał podobną sytuację. Jestem w 35 tygodniu ciąży i lekarz poinformował mnie iż na echo serca widoczna jest ,, przetrwała lewa zyla główna do lewego przedsionka z widoczną zatoką naczyniową" oraz ,, równoległe ustawienie zastawek a-v bez zmian istotnych hemodynamicznie ubytków u płodu" ale nie do końca zostało mi wytłumaczone co to konkretnie oznacza. Czy może miał ktoś podobna sytuację?
1 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Witam, mam 26 lat, ostatnio byłem u kardiologa ze względu na kucia w klatce piersiowej, miałem przypadki że przez te kucia nie mogłem złapać oddechu a przy próbie jego złapania kuło mnie bardzo mocno i musiałem się położyć na jakiś czas. Dodatkowo przy wykonywaniu prostych czynności potrafię się mocno zmęczyć, uprawiam sport, dużo chodzę. Lekarz zdiagnozował u mnie Łagodna niedomykalność zastawki trójdzielnej i mitralnej i zaburzenia relaksacji LK w stopniu I. Co tak naprawdę to oznacza dla mnie? Boję się że z wiekiem wada będzie postępować.
1 komentarz
ostatni 25 dni temu  
[CYTAT]Gość 2023-03-24 15:01:14 Cześć. Wczoraj dostałam wynik. 330. Jeszcze nie wiem, jak mam to traktować. Czy to rak? Od miesiecy mam silne biegunki, wymioty, bóle dookoła brzucha. Obecnie chodzę w pampersach, bo nie jestem w stanie kontrolować tego, co ze mnie wychodzi. 3 tygodnie pobytu w szpitalu, nerki wysiadły, zapalenie jelita grubego, odwodnienie. Teraz jestem w domu i robię płatne badania. Co mam o tym wszystkim myśleć? Za 3 dni jadę na konsultacje do gastrologa. Obecnie jestem tak słaba, że mam problemy z chodzeniem, źle widzę, jestem splątana. Napiszcie cokolwiek. Jestem taka skołowana. Becia[/CYTAT]
13 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Arytmia , u mnie od siłowni :) potas magnez sprawdź :) musi być w normie . Zawsze po treningu lub na drugi dzień mam szarpnięcie … niestety ciężary ;)
2 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: