Reklama:
Profilaktyka
Wątki: 216

Przemęczenie, dużo pracy i niezdrowy tryb życia sprzyja rozwojom wielu chorób układu krążenia. Na tym forum możesz porozmawiać o metodach zapobiegania chorobom kardiologicznym.

Wady serca
Wątki: 66

Jeżeli stwierdzono u ciebie wrodzoną lub nabytą wadę serca i chcesz porozmawiać z innymi to na tym forum masz taką możliwość.

Kardiologia dziecięca
Wątki: 65

Forum poświęcone dla rodziców, których dzieci chorują na serce. Jeżeli chcesz porozmawiać na temat to zapraszamy na to forum.

Nadciśnienie
Wątki: 57

Wszystko na temat choroby krążenia jaką jest nadciśnienie tętnicze. Forum przeznaczone dla osób leczących się na nadciśnienie.

Niewydolność serca
Wątki: 38

Ciągłe uczucie zmęczenia, zadyszka, senność oraz duszności podczas wysiłku? Porozmawiaj na forum poświęconym problemowi niewydolności serca.

Choroba wieńcowa
Wątki: 22

Forum poświęcone chorobuie niedokwiennej serca. Jeżeli jesteś w grupie ryzyka lub wykryto u ciebie chorobę wieńcową, to tutaj możesz porozmawiać.

Pielęgnacja i rozwój dziecka
Wątki: 192

Pielęgnacja skóry niemowląt i dzieci oraz rozwiązywania problemów w przypadku najczęstszych chorób skóry. Akcję wspierał producent maści i kremu leczniczego Alantan i Alantan Plus.

Reklama: